Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna hardwaru v PC

Ahoj potreboval by som už oprašit ten môj stary PC aby som nanom dokazal spustit už aj niajake hry, chcel by som investovat niečo do 200€ ani o cent viac račej menej :P .
Osobne uvažujem nad vymenov grafiky za niajaku lepšiu (pokojne hraciu ak sa najde cenovo dostupna) a ram za 8 gb. Ale pokojne ak by ste radely vymenit aj niečo ine napište .

moja PC zostava v skratke:

procesor: AMD phenom(tm) ii x4 850 processor 3.30 GHz
RAM: Kingston 4GB DDR3 1600mhz CL9 240 - Pin DIMM (2 pcs.)
Grafická karta: gigabyte amd radeon hd 6670 1gb ddr3
Matična: Gigabyte GA-770T-D3L
integrovana zvukova karta realtek
zdroj už presne neviem

Ak som na niečo zabudol pokojne napišete a dopišem.

predom v daka za rady

takže nakoniec som sa rozhodol dat celý tento PC preč a kupit novy
čo by som ešte potreboval zatial od vás je odhad aku cenu ma cca tento PC ???
a neskôr cca september by som kupoval nový PC takže potom ešte niajaku peknu zostavu ale to je už o niečom inom