Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrznutí BIOSu při načítání

Zdravím, mám problém s načítáním mého PC, objevil se čistě ze dne na den, na začátek vypíšu svou konfiguraci:
Intel Core i3 Ivy bridge
8 GB RAM DDR3
ATI Radeon 5700 HD
zvukovka Soundblaster (instalovaná teprv týden zpět)
128 GB SSD z kterého se bootuje OS + 700GB s 1 TB diskem, které pracují ve Winu zároveň jako dynamické disky a tvoří prokládaný svazek

Teď k věci - nastartuju PC, začne se vypisovat standardní informace z BIOSu, jako základní deska atp. poté se vypíše procesor, CPUID a poté zamrzne - nevypíše RAMky ani HDD a musím natvrdo vypnout PC. Zkoušel jsem znovu vypojit zapojit všechny HDD, zkoušel jsem to taky jen s 4GB RAMky, vytáhnul jsem zvukovku (je tam jen týden, napadlo mě jestli to nebude tím), zkusil jsem jestli se chytne když bude zapojené čistě jen SSD a nic, reset BIOSu nic, výměna baterky BIOSu nic, tudíž už jsem se svými nápady v koncích. Ocením každou radu.

A skus aj len druhy RAM modul samotny a vytiahni aj zvukovku aj grafiku aj vsetky PCI(e) karty, a monitor strc do integrovanej (i3 ma integrovanu grafiku), potom sa deje co?

(p.s. ked nepomoze nic z toho vyssie tak skus na test iny zdroj si pozicat, a kontroluj kondenzatory na doske ci nie su nafuknute)