Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je podstatne jak je zdroj vytizen?

chtel bych se jen zeptat zda vadi kdyz zdroj pojede jen na 20 procent a v zatezi na 50 procent, cetl jsem nekde, ze pod 20 procent je nekvalitni proud v pc, ale to asi zdroje nad 550w jedou na 20 procent bez zateze. Je to pravda nebo je to jedno?dik

Mohu ti povědět, co je na tom pravdy: Ani zbla.
Popravdě řečeno, extrémně nízká zátěž (prakticky provoz naprázdno) by mohla trochu vadit, ale když máš připojenu desku (nebo alespoň jeden disk), tak je zátěž dostatečná.
Můžeš mně věřit - navrhoval jsem zdroj PC (a vyráběl se), takže nějaké ponětí mám...