Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada za asrock M3N78D do 2 tis

Zdravím, před týdnem mi odešla základní deska asrock M3N78D, ale ta už se neprodává. A tak bych potřebovsl vybrat podoubnou abych nemusel kupovat novou grafiku, procesor a RAM. Nejlépe kdyby měla 4 sloty na RAM a aby tak bylo možné zapojit 5.1 repro. Procesor mám AMD Phenom II X4 965 Black Edition. Cenově bych to viděl do 2000 kč. Díky

http://www.asrock.com/mb/NVIDIA/M3N78D%20FX/?cat=S pecifications

Chtěl bych se heště zeptat. Tota základní deska kterou chci vyměnit, tak když zapnu PC tak se zapne pouze se rozjedou vetráčky a pak vypne, a tak dokola zapne chvíli se točí větráčky a pak opět vypne. Je to teda základní deskou?

Sehnat jiný to bude velmi velký problém. At to jsem nevěděl že asrock patří mezi nejhorší. A teĎ mě napadlo nebude lepší rozebrat zdroj jestli tam třeba není špatný nějaký kondík? Počítač právě potřebuji co nejdříve zprovoznit. Počítač nešel, až když jsem k němu připojil LCD panel, který ukazuje teplotu CPU atd. Prostě je to hrůza, dnešní technika nic nevydrží.

A teĎ mě napadlo nebude lepší rozebrat zdroj jestli tam třeba není špatný nějaký kondík?

To radsej vazne nie.

Ked zapojis zaklad (tj. MB + CPU + zdroj) niekde na stole, deje sa co? Pipa doska (samozrejme treba zapojit speaker)? Reset CMOS bol? Pozicat si na test funkcny zdroj, by v tomto storoci nemal byt zas tak velky problem.