Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sapphire R9 280x TOXIC 3GD slabé fps

Zdravím, nedá mě to ale musím se ještě jednou optat. V porovnání s různými testy fps na internetu mám při hraní strašně málo snímků za vteřinu, tak například tady: http://diit.cz/clanek/test-sapphire-radeon-r9-280x -toxic/tes-v-skyrim-dx9 - Skyrim na ještě vyšší rozlišení než mám (mám 1920x1080) má u této grafické karty na ultra spec. framrate 100fps, kdežto u mě se při hraní nedostane nad 60fps, místy klesne až na 38 fps a hra už tak plynule nejde. Například u hry Watch Dogs mám stejný problém, testy na internetu prokazují o dobrých 5 - 10 fps více na ultra, než já mám pouze na high. Nenapadá vás ještě něco, v čem by mohl být zakopaný pes? Zde je celá sestava: http://www.czc.cz/erjo2agsb4gv6aenrbl2ehvf0d/sezna m
Díky za názory

A jsem tu z5 :D mám jen dodatečný dotaz, něco jsem objevil - dnes jsem zkoušel po čerstvé reinstalaci systému a s nejnovějšímy ovladači hry Crysis 3 a Battlefield 4 a mám u nich stejný problém, fps je u obou her na ultra specifikace o více než polovičku nižší, než na různých internetových testech, kde mají i výsledky testů na Heaven Benchmarky. Avšak u HEAVEN benchmarků jsou moje výsledky téměř na chlup stejné, jako jejich - u Village i lepší. No ale k věci, instalační program hry Crysis 3 prověřoval mojí sestavu a mojí GK s 3GB paměti detekoval jako kartu s pamětí pouze 1GB a jako jediná tedy nesplňovala optimální požadavky pro tu jistou hru, ikdyž by samozřejmně měla. Není náhodou problém někde v nastavení Catalystu? Nebo v čem by mohl být problém? Hry mám origo.