Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Údržba počítače - software

Ahoj, jaký software doporučujete na údržbu počítače proti virům, malware apod? Na čištění PC používám CCleaner. Poté mám program Spybot-S&D Start Center a plnou verzi Advanced SystemCare 7. Jsem s nimi spokojený.
Máte zkušenosti s těmito programy, nebo doporučujete jiné, lepší?
Předem díky.

vždy mi uvolnily plno místa, občas našly i nějaký ten malware

všechny tři? to neumí žádný z nich pořádně, že potřebuješ spouštět všechny?

žes nekontroloval hosts soubor je mi jasné. ss&d byl nesmyslnými záznamy proslulý.

žádný z těch softů není vyspělý (respektovaný) antivir či antispyware. tak co s nimi hledáš? adware, které antiviry zbaběle ignorují? nebo dokonce cookies??

lamy to používají k "čištění" a zrychlení pc.
už zmíněné mazání tempů ještě pochopím, gumování registrů už ne.
mají třeba správu autoruns položek - o tom ale zmínění bezhrbí vždy mlčí. automaticky to rušit nejde - a myslet nebudou, na to mají klikací ikonu.

Máte zkušenosti s těmito programy

Jako valná většina, tj. naprosto negativní!

nebo doporučujete jiné, lepší?

I redmondské systémy mají dostatečné nástroje! A lépe je si nehrát na profesionála a pomocí mrvících šmejdů si znefunkčnit os a pak vyplakávat všude možně!

Pokud něco funguje, je neradno se v tom šťárat!