Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký tablet

Dobrý den.Už dlouhou dobu bych si chtěl koupit tablet.Jen nevím jaký.Líbí se mi iPady ale zaráží mě že tam jsou placené aplikace a že by mně to vyšlo hodně draho.Ale taky jsem slyšel že se dá nainstalovat program JailBreak který nabízí nelegální aplikace zdarma.Tak nějak nevím jestli si koupit iPad nebo sáhnout po nějakém samsung tabletu

JailBreak nepouživám. iPad momentálně vlastní nemám, nicméně žádný JB jsem nikdy nepotřeboval. Samozřejmě záleží na tom, jestli potřebujete každý den stahovat 5 nových aplikací, nebo jestli stačí pár potřebných. Většina těch co jsem používal byly zadara.
Co na tom považuji za nejpodstatnější je rychlost a stabilita. Do jiného tabletu než to iPadu bych nešel ( a nejsem nějaký "Apple only" uživatel a jsem docela socka :D ).
Ovšem to záleží taky na tom, co chcete využívat konkrétně. Ne každému musí vyhovovat to samé, co mně.

Jak ti tu radi od Sony, tak to rovnou vynech, preci si nebudes kupovat poruchovy kram. Co se tyka iPadu, tak nedoporucuju, pokud se uz ted shanis po aplikacich zadarmo, to je opravdu lepsi poridit neco na Androidu, kde je hodne aplikaci financovano pres reklamu. JailBreak rovna se konec zaruky a to bych neriskoval, nehlede na to, ze rohliky v obchode taky nekrades nebo snad jo?

na Ipad se dá stáhnout dost věcí taky zdarma když je akce a akce nebo slevy jsou každej den na něco.Jinak když se posere a povede se ti vymazat jailbreak a dat do původního stavu tak se da reklamovat.Zaleží co odejde.Jinak se ipad moc nekazí.Neznám v okolí nikoho komu by se pokazil,většinou si ho zničili svou neopatrností.