Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako šetriť HardDisk aby vydržal

Ako šetriť HardDisk aby vydržal. V návode k použitiu k DVD recorderu s HDD, je napisane ze prístroj možno prenasat az po jeho vypnuti. Preto aby sa neposkodil HDD sa zrejme nesmie do PC kopať, nesmie spadnut ani sa nesmie prenasat pocas prevadzky daného prístroja . Chcem sa spýtať ako je to s notebookom - ved ten je na cesty. Ako je to asi z kamerou , ktorá je s HDD -tam je pohyb evidentny. Ďakujem.

Hardisk je dost škodolibý- když ví že data máš zálohovaný jinde nikdy se nepookazí. Ale jakmile zjistí že může způsobit škodu, zlobu a pláč...