Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odblokování Iphone 5S

Dobrý den, dostal jsem možnost koupit Iphone 5S za velmi krásnou cenu, problém je ten že je blokován na české operátory. Chtěl bych se tedy zeptat jestli je možné to nějak odblokovat? Z článků co jsem našel nejsem moc moudrý. Děkuji za pomoc.

Blokován na české operátory? Ta věta má znamenat co? Že v ČR nejde telefon použít se žádným operátorem, jinak řečeno jde o kradený telefon, že ho lze použít jenom s českými operátory, nebo že je blokovaný například na operátora v USA a s místní SIM nebude fungovat?