
Odblokování Iphone 5S
Dobrý den, dostal jsem možnost koupit Iphone 5S za velmi krásnou cenu, problém je ten že je blokován na české operátory. Chtěl bych se tedy zeptat jestli je možné to nějak odblokovat? Z článků co jsem našel nejsem moc moudrý. Děkuji za pomoc.
Blokován na české operátory? Ta věta má znamenat co? Že v ČR nejde telefon použít se žádným operátorem, jinak řečeno jde o kradený telefon, že ho lze použít jenom s českými operátory, nebo že je blokovaný například na operátora v USA a s místní SIM nebude fungovat?
Je to telefon z USA přímo od Apple.
Keby to bolo primo od apple, tak neni nijak blokovany. Takze je to odkial presne?
Ona mě poslala i IMEI. 3lo by to z toho nějak zjistit?
Kdo ona? ona je apple?
Oni to tak mají, v USA to mají levné na své regiony a do Evropy to pořádně předraží. Apple...
Ale hovno. V apple store to neni blokovane, ak to nekupujes dotovane u providera.
Přesně tak přímo od Apple telefony nejsou blokované v žádném státě!
Ona mě paní píše, abych si byl vědom toho že není odblokován na české operátory. Budu to tedy moct odblokovat nějak? Díky
napiš do Google "odblokování iPhone 5" a hledej...
A psala mně, že záruční list je v elektronické podobě. Jak to vypadá?
Pokud je blokovaný tak ho NEKUPUJ!!Jinak snim budeš mít jen trápení.Žádná firma ti natrvalo nepomůže s odblokováním iphone.Protože by jsi nemohl udělat ani aktualizaci SW.