Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tvoření složek samovolně v externím disku.

zdravím mám problém s externím diskem
neznámo proč se mi tam tvoří složky s názvy podobným cd klíčům akorát bez mezer. Když jsem jednu složku otevřel tak tam byla složka "AMD64" a do ní jsem neměl přístup.
Nikdo jiný než já nepoužívá ten disk. Mám tam akorát fotky filmy hudbu něco do školy.
Disk bývá připojen zhruba ke 4 počítačům + 1 televize. Nevím proč se to tam tvoří. Vždycky když to zapojím do pc tak se tam udělá jedna složka.
Prosím o radu co s tím. přikládám screen.

Pc je zapnutý žádné aktualizace neprobíhají a i tak mi to vytvoří složku pokaždé když to strčím do pc (první pc, poté notebook, potom notebook druhý)
Tím co jsem se zde dočetl to budu muset prostě pokaždé vymazat ? Nedá se to nějak obejít ?