Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konstantní výpadky internetu

Ahoj,

již delší dobu zaznamenávám velmi nepříjemné, většinou několikavteřinové výpadky připojení a chci se nejprve zeptat tady, než to začnu řešit s providerem...

rychlost připojení je v pořádku, ale například při hraní World of Tanks se to nedá vystát. Někdy se mi to děje i hodiny v kuse (nezávisle při hraní, stahování, prohlížení webu...)

zkouším restartovat PC, vypojovat router, ale vůbec nic...

Dříve jsem z internetem žádné takové problémy nemíval (měsíc nazpět) jsem u tohoto poskytovatele: www.warnet.cz - tarif SP TDMA 20Mbps, dále win 7 ult. 64bit, zálkladní deska MSI pro Ivy Bridge - tudíž síťovka ani ovladače by neměly dělat problémy...

Zkus se podivat do logu routeru. Nekolika vterinove az minutove vypadky mohou byt treba casy restartu routeru..
Ale mas wifi pripojeni, takze spise si zavolej providera at ti prijde seridit prijmac, kdyztak at zmeni frekvenci, nebo prinese nejakou vykonejsi, mozna mas v okoli hodne sumu od okolnich signalu... dnesni parabolky maji v sobe taky router, kde je spousta nastaveni, sila prijmaneho signalu, no nadhera :)

Teď jsem se vrátil z dovolené, tak uvidím, jestli se to bude dál dít, jinak asi zavolám providerovi, až se na to podívá, protože sám to asi nevyřeším... - nevím ani, na jaké starně a kde konkrétně je problém...

díky všem za pomoc