Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač sa vypína

Dobrý deň

keď som si asi pred mesiacom dal novú doku a procák tak sa nezapínal počítač, len sa na pár sekúnd rozkrútili vetráky. Tak som počítač trošku posunul a on naskočil. Takže doteraz akonáhle som posunul bednu tak vypadol a ked som ju na maximum vysunul (že už káble nestačili) tak opäť naskočil ale to som ho musel zasa opatrne prisunúť aby znova nevypadol. A v pohodičke keď sa sním nehýbalo tak pohoda dalo sa všetko na ňom robiť. Ale teraz začal tak blbnúť že už aj ked sním vôbec nepohnem tak sa vypína. Tento príspevok píšem tak že ho mám znova na maximum natiahnutý. Neviete kde je problém? Btw mám zdroj ktorý je nieže starý ale nestačia Waty takže to môže byť aj tým?

Btw špecifikácie: CPU: AMD FX-6300
GPU: NVIDIA GTX 650
Doska: GIGABYTE 970A-DS3P
a zdroj je 450 W

ahoj,
neviem ako začať,ale som v nemom úžase .Mám tú istú zostavu ako Ty dal som si ju postaviť v Qcomp-e no a tiež sa mi samovolne vypína comp a niekedy aj pol dna nejde nakopnúť. už si to neako poriešil ? môj je v záruke a poslal som to do servisu no comp prisiel za tri dni naspäť ,, opravený,, vraj vyskočený procák no vypína sa dalej. pravdepodobne sú to amatéri a sami nevedia čo stým je. Ak môžeš daj vedieť..
e-mail: a.r.e.s@zoznam.sk