Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stále nefunkční aktualizace w8

Dobrý den,
před 2 dny jsem sem dával dotaz ohlědě nefunkčních aktualizací po obnovení systému. Dle rad jsem aktualizoval ovladače grafických karet, ale problémy zůstaly. Když jsem se pokoušel udělat aktualizace ve windows update, tak mi to ukázalo, že většina aktualizací se nenainstalovali viz. screen. Tím pádem se po restartu vrací změny zpět. Zkoušel jsem je instalovat i 2x po sobě ale výsledek je stále stejný. Už jsem z toho nervózní jelikož nemůžu pracovat, proto budu moc rád za každou radu. Předem děkuji za odpovědi.

když po tvé obnově systému přestaly fungovat automatické aktualizace, můžeš je zkusit opravit ručně.
cs

jestli si čteš názvy těch aktualizací, vidíš že to jsou samé zbytečnosti a jen nekonečné opravy přechozích špatných oprav (ms klasika).
přitom pokud někdy sáhneš k update w8.1, jsou aktualizace pro předchozí verzi většinou ztrátou času.

jak jsem zde psal jsem celkem pc lajk. článek jsem si přečetl a pokusil se to udělat podle něho. Akorát jsem zůstal viset u product key jelikož nevím kde ho sehnat. Win8 jsem měl v notebooku předinstalovaný. Taky bych mohl mít problém s přeinstalací jelikož jsem to v životě nedělal. Já si pouze obnovoval přes one key recovery. Proto bych byl radši kdyby se to podařilo nějak zaktualizovat.

Zkus tohle:

1. Open admin command prompt. (This is how: you can go to search charm, type "cmd" then right click on the Command Prompt and select Run as administrator)
2. Type following command and press enter:
DISM /online /get-packages /format:table | findstr KB2919355
3. You will notice package name similar to this, the amd64 could be different based on OS architecture:
Package_for_KB2919355~31bf3856ad364e35~amd64~~6.3. 1.14
4. If you see no output for step# 3 then jump to step# 6, otherwise run following command:
DISM /online /remove-package /packagename:<Name of the package you got from step# 3>
the exact command will look like as below:
DISM /online /remove-package /packagename:Package_for_KB2919355~31bf3856ad364e3 5~amd64~~6.3.1.14
5. Restart your computer.
6. Run following command:
DISM /online /cleanup-image /restorehealth
7. Run following command:
DISM /online /cleanup-image /startcomponentcleanup
8. Now install KB2919355 and restart after install