Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje ntb..

Zdravím klucim mám ntb http://notebooky.heureka.cz/hp-probook-4525s-ws814 ea/ a po uspání nešel zapínat, šel jedině zapnout po odpojení od baterky a od adapteru, a jednoho dne nešlo ani to tak jsem ntb rozebral, zkoušel jsem přesadit ram do jineho slotu, vyndal jsem procesor, profoukl jsem to od prachu a nečistot a sále nic, zkoušel jsem i externí monitor ale stále nic, po zapnutí zůstává monitor černý a jedíný co se děje je to že 2x zabliká dioda na caps locku, přitom deska vypadá dobře nikde neni znám po vypálení či vyteklého konderzátoru :/ nevíte kde by mohl být problém??

To bude těmi studenými spoji, jak už bylo zmíněno. Můj noťas takto selhal také a pomohlo prohřát desku v horkovzdušné troubě 5 min na 210°C. Pak fungoval 3 měsíce, než se stejná chyba opakovala. Tak to ber jako krajní možnost, až nezbyde nic jiného (protože se to tím dá dojebat úplně).