Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade počítače - grafické karty

Zdravím. Mám tuto sestavu:
Case Midi Cooler Master Elite 330K
Zdroj Fortron Bluestorm Bronze 500W
Základní deska Asus AM3 M4A79XTD EVO, AMD 790X, 4xDDR3, 2xPCIe x16
CPU AMD Phenom 955 X4 3,2GHz
DIMM Zeppelin Gold 4GB DDR3 1600MHz
VGA ATI Saphire HD 5850 1Gb, 256bit

Mám možnost prodat současnou grafickou kartu. Otázkou pro mě je zda se vůbec vyplatí investovat do upgrade počítače nebo teda hlavně do grafické karty. V případě, že ano, co by jste doporučili za grafiku k této sestavě? Předem moc díky.

To asi ne. Já mám Phenom 965 a k němu HD6770. Sneslo by to tak ještě tvoju grafiku, ale ty prachy se mi do toho nevyplatí dávat. IMHO to taky upgradnu celý najednou, pokud budou prachy. A pokud budou prachy, tak hádám, že to budu rvát do PC děckám a já budu dědit jejich stroje.