Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externi pevny disk

Dobrý den,mám v pc pevný disk s malou kapacitou a tak bych se chtěl zeptat,když si koupím externí pevný disk,připojím ho přes usb,bude mi fungovat jako plnohodnotny pevný disk,že bych třeba na něj nainstaloval hru,nebo to tak fungovat nebude?

Zahodit je ještě větší blbost. Mám 2 takové staré disky. Na jednom je druhá záloha fotek (1. záloha je na novém originálním externím disku) - funguje 10 let. Na druhém mám nainstalovaný linux, běhá 5 let. A zkouším tam instalovat různé druhy linuxů - taky bez problémů. Oni ty nové disky jsou možná poruchovější než ty staré.
Viz - http://www.penize.cz/nakupy/253982-spotreba-se-nes mi-zastavit!-kazde-zbozi-ma-naprogramovanou-smrt