Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Defragmentácia

Zdravím!
Ide o OS XP prof.2sp.NTFS.Používam Diskeeper 8 a som spokojný.No ked som chcel naposledy defragmentovať všetky disky spravil a na systémový C vypísal toto:"Diskeeper zistil že CHKDSK je naplanovaný ku spusteniu na tomto disku:systém xp(C:). Je to dané požiadavkou užívatela alebo tým že OS našiel chyby v suborovom systeme.CHKDSK bude automaticky spustený pri najbližšom reštarte.Po dobu v ktorej je CHKDSK spustený ,Diskeeper nemôže tento disk defragmentovať.
Žiadnu požiadavku som nedával a NTFS pri štarte sa kontroluje a opravuje vždy (pokial viem).Môžete poradiť ako by som Diskeeprom bez problémov defragmentoval?

Sú to programy ktorými to robím stále ale v normálnom režime a nie v Safe Mode.To bola asi chyba.Pretože potom pri zapnutí pc nabehla modra obrazovka (modra smrť) asi 10x po sebe vypísala toto:

A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to yuor computer.
If this is the first time yuor´ve seen this Stop error screen, restart yor computer. If this screen appears again, follow these steps:

Disable or unistall any anti-virus, disk defragmentation or backup utilities. Check your hard drive configuration, and check for any updated drivers. Run CHKDSK /F to chceck for hard drive corruption, and then restart your computer.

Technical information:

*** STOP: 0x00000024 /0x001902FE,0x3B8753C,0xF3B87238,0xF76C3F3B/

*** NTFS.sys-Address F76C3F3B base at F769E000, BATESTAMP 40517EDE

BEGINNING DUMP OF PHYSICAL MEMORY
DUMPING PHYSICAL MEMORY TO DISK: 15......(až do 100)