Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přílohy v Outlok expres - neukládání

V Outloku expres si ukládám většinu přijatých a odeslaných mailů. Chtěl bych je ukládat bez příloh - fotky, zabírají zbytečně moc místa. Vybrané přílohy si ukládám jinam. Na Živě jsem žádnou odpověď nedostal.
Jde to vůbec nějak nastavit? Zatím jsem to nikde nenašel.

OE-Tweak není možno stáhnout,ostatní řešení mi zatím nepomohly, placené mi k srdeci nepřirostly. Přes anglické texty, se mi zatím nic moc nepovedlo. Pouze jde použít funkci předat dál, kde se dá příloha vymazat, pak chybí původní adresa odesilatele a změní se datum. To zatím není to ořechové. Díky za pomoc.