Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mikrofon

Zapojila jsem mikrofon k počítači, ale přesto nefunguje. Na zvukové kartě mám vše v pořádku nastavené. V čem může být problém? Děkuji

ale když si dám testovat mikrofon

Ve Skype testuješ mikrofon?
Je tam posuvník na zesílení mikrofonu.
Máš operační systém WinXp? (okazuje se to při zapnutí počítače)
Barva konektoru mikrofonu je červená nebo růžová?
Kolik máš ve zvukové kartě otvorů pro konektor a jakou mají barvu?