Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mikrofon

Zapojila jsem mikrofon k počítači, ale přesto nefunguje. Na zvukové kartě mám vše v pořádku nastavené. V čem může být problém? Děkuji

Tohle všechno mám v pořádku, ale když si dám testovat mikrofon, tak mi nerozpoznává hlas. Mikrofon jsem zkoušela u jiného počítače a je v pořádku. Fakt už si nevím rady, zkouším všechno možné. Poradíš mi něco jiného, čím by to mohlo být? Díky

určitě je mikrofon moc citlivý,a máš ho zaškrtnuty v nastaveni zvuku,STLUMIT!MIkrofon si musíš dat skoro nejslabší možnost,protože při vyšší hlasitosti se automaticky zafajfkne stlumit!Jestli máš v dolní liště ikonku reproduktoru,tak si to skontroluj pravou myší,ale všechno mej na minimum,hlavně microphone!

ale když si dám testovat mikrofon

Ve Skype testuješ mikrofon?
Je tam posuvník na zesílení mikrofonu.
Máš operační systém WinXp? (okazuje se to při zapnutí počítače)
Barva konektoru mikrofonu je červená nebo růžová?
Kolik máš ve zvukové kartě otvorů pro konektor a jakou mají barvu?