Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s volným místem na HD

Mám 6G harddisk 192 Ram,nově nainstalovaný XP,zůstalo na disku 300MB,ovšem při insalaci malých prográmků velikosti do 10B mi systém ukazuje,že jsem zabra 60MB a více.Kde by mohl být problém a je vůbec možný použít pro tento comp XP?

Počítač co má 192mega ram je neschopný normální práce s Windows XP s SP2 pokud běží cokoliv dalšího /například antivir, icq,skype/. Na takový počíač patří windows 2000 nebo sehnat starší paměť /256megabajtů, na 95procent typ SDRAM, celkem 16čipú na paměti á 8čipů na každé straně paměti, cena použitá cca 500-700/