Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krátké zprávy

K dispozici máte ode dneška rubriku pro psaní krátkých zpráv - najdete ji v pravém sloupci.
Kdokoliv může přispět nějakou zajímavostí ze světa techniky.
Uvádějte prosím zdroj zprávy.

Krátkou zprávu můžete opravovat do 2 hodin od vložení

A vonat késése miatti csatlakozásmulasztás, valamely vonat kimaradása, vagy közlekedésének tartós akadályoztatása esetén a vasúttársaság köteles a továbbutazni kívánó utast kézi- és útipoggyászával együtt az eredeti vagy más útirányon, az eredeti vagy más tömegközlekedési eszközzel a célállomásra szállítani. :!:

Nem. A Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége által kiállított tagsági igazolvánnyal rendelkező utas és kísérője utazási kedvezményre jogosult. A hasonló feltételekkel rendelkező utas vakvezető kutyáját díjmentesen viheti magával a vonaton.

Nikoliv. Sleva je určena pro postižené slepotou a slabozrakostí, pro ty, kteří tyto osoby doprovázejí. Slepečtí psi jsou osvobozeni od placení.

:-D

Hele, Coopere, ty se živíš přepravou?

"Hare joj bane overgang!"

Moje teorie, že všechny jazyky pocházejí z jednoho základu (před babylónským průserem) mi napovídá, že by se mohlo jednat o hárající Finku, nabuzenou erotickými pořady slovenské televize JOJ, která se domáhá hromadné soulože (Overgang > Gangbang) v místě dobývacího prostoru (bani).