

Připojení k wifi routeru nefunguje
Dobrý den,
Potřeboval bych radu ohledně připojení k wifi routeru. Jakýkoliv mobil, tablet, pc, se bez problému připojí(odzkoušeno celkem asi na 10 zařízeních) jen můj notebook s tím má poslední tak tři měsíce problém. Po zapnutí se z 95% nepřipojí k naší domácí wifi - na pc je wifi zapnutá, vidím všechny sítě kolem co tu jsou na ulici, ale tu co máme doma prostě ne. Občas se v té tabulce zobrazí tak mezi intervalem 30 minut až 2 hodin po zapnutí noťasu(po zobrazení má signál plnou sílu), často ale vůbec. Řeším to připojením kabelu s mobilem, který mám k té wifi připojen a následně v něm nastavím sdílet síť. Notebook jsem teď asi 5 dní zpět přeinstaloval, protože mi odešel HDD. Původně na něm byly XP a tenhle problém tam byl taky. Teď v nový verzi s novým HDD tu mám Win7, doufal jsem že problém zmizí, ale bohužel. Ntbk je Acer TravelMate 7750, router Tenda N1. Ovladače jsem postahoval na oficiálních stránkách Aceru, které mi byly doporučeny přímo na tenhle typ.
ovladač wifikarty je přednastavený na region usa.
a jak píše kolega, žádná automatika v nastavení routeru. shitový ovladač notebuku, shitový router, výsledek máš před sebou.
edit:
z nějakého krámu, který funguje, nebo přes kabel.
adresa brány je ip routeru.
Ok dík, už to jede. Nakonec to je router Tenda N3, bylo potřeba propojit ho přes eternetovej kabel s pc a tak se lze přes prohlížeč dostat do jeho konfigurace. Byl tam nastavenej kanál 13, takže jsem ho změnil na jeden z 1-11, konkrétně 5. Díky za asistenci
změň si konečně nastavení wifikarty notebuku na region cz/eu.
Jak?
Vo vlastnostiach Wifi karty v notebooku:
pp28cl1qq
(tretia polozka) "Country Region" navol CZ, alebo EU.