Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení PC

Zdravím, měl bych dotaz ohledne nakupu a sestaveni hardwaru :) Mám v plánu (poladit) moje starší PC : Intel Core Duo 2, E8400 3.00 GHz, grafika: GIGABYTE Geforce GT-630 2GB DDR3, zakl. deska: Ultra durable 3 (ale jen pro RAM DDR2 ), pamět RAM Adata 4x1 GB DDR2. Moje přání by bylo vyměnit desku za tuhle: MSI 970 GAMING - 2349,- / socket AM3+,
dále bych na tuhle desku chtel vymenit tenhle procesor: AMD FX-6300 - 2649,- / socket AM3+ (šestijadro), a také samozřejme nové RAMKY: Kingston 8GB KIT DDR3 2133MHz CL11 HyperX Beast Series - 2159,- / 2x4 GB, popr. pokud budou jeste peníze rovnou vymenit i grafiku za tuhle: MSI N750Ti TF 2GD5/OC Gaming - 3699,- / 2GB DDR5 (5400MHz).
Celý problém jen zpočívá v tom, že nevím jestli tohle všechno bude spolu fungovat a pasovat na sebe. Jediné co vím ze musím mít silnejsí zdroj, ktery mám 500, dále ze ramky musí odpovídat frekvencí jakou deska zvladne a take ze musí mit deska stejnou socket procesoru jakej tam chcu. Coz si myslim ze sem dodrzel, ale i presto bych uvital vsechny rady a vsechny moznosti, jestli to pujde sestavit a jestli s tim nebudou nejaky problemy ??? Diky moc
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Ty paměti, co jsi vybral jsou nesmyslné - AMD FX6300 podporuje max DDR3-1866. Navíc mají nesmyslně vysoký chladič a provozní napětí mimo JEDEC specifikace (správné napětí pro DDR3 je 1.5V).
U toho zdroje napiš jaký máš přesný typ (případně dej k dispozici foto štítku). U zdroje totiž dnes nezáleží na celkovém výkonu (to je to, co se uvádí), ale na tom, jaký proud dodá z +12V (v čemž je mnohý 500W zdroj horší než kvalitní 350W).

oka tak vsem moc diky za rady :) jeste zitra udelam teda presnej prehled i se zdrojem a doufam ze tu budete aby sjte to schvalili :D ten hardware usadim na sve misto, vsechny kabely zapojim jak mají byt, a PC se uz pak muze normalne spustit nebo co vse me jeste bude cekat pokud vymenim deska, ramky a procesor ?? to je pro dnesek vse diky :)