Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asi problém se základní deskou

Mám z.desku asus A7v600-X.Zdroj 450w.Koupil jsem si grafickou kartu WinFast 7600GS.Při spouštění počitače mi najede ramka grafické katy a někdy se sekne, porestartu když se mi to načte a začne načítat Windows tak po načtení je černá obrazovka nepustí todál,aš po několikatém restartu to naběhne ale stejně graficka karta jede na poloviční výkon.Tak nevím včem je chyba. Dík za každou radu.

Ak je ram ok, skusit este iny zdroj, inac to vyzera na vadnu grafiku - skusit ju v inom PC alebo skusit v tvojom inu podobnu grafiku. Ak ma grafika dodatocne napajanie zapojil si? Do BIOSu defaulty, pozriet na stranky vyrobcu dosky ci nie je novsi BIOS, viac ma nenapada co by si mohol robit (okrem reklamacie)

P.S. este ju vytiahni zo slotu a znova zastrc mozes aj viackrat (tym sa trochu ocistia kontakty slotu ak by boli spinave)