Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem brouček v monitoru

Už jsem tady zase s jedním problémem ! jsem si tak na facebooku (kde jinde ...) a koukám a vidim uplně mikro broučka jak je na obrazovce tak že ho jako zabiju a ona ta svině byla vevnitř tak jsem to trochu zmáčkl a bylo po něm ale mě debila nenapadlo že budu mít mrtvýho přilepenýho broučka zevnitř na obrazovce !! můžu hodit foto jestli to pomůže ale nevim jestli tam bude něco vidět .. je asi 1,5mm dlouhý a tak 0.4 mm široký ono se to možná zdá jako prkotina ale ono to je dost vidět a furt mi tam sjížděj oči a NECHCI ho tam ! jde to rozebrat a nějak odstranit ? dík moc ;-)

Podla mna je to planovana invazia, co tak bezne sledujem si uz stvrty pripad na poradni s chrobakom v lcd. Povodne som si myslel, ze si robite srandu, ale uz vam to verim, takze vidim za tym spiknutie zlutaskov, ktori nam sem takto importuju kadejaku haved. Mozno je to chrobak-robot v alfa verzii, co spionuje takto cez monitor uzivatela.