Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem brouček v monitoru

Už jsem tady zase s jedním problémem ! jsem si tak na facebooku (kde jinde ...) a koukám a vidim uplně mikro broučka jak je na obrazovce tak že ho jako zabiju a ona ta svině byla vevnitř tak jsem to trochu zmáčkl a bylo po něm ale mě debila nenapadlo že budu mít mrtvýho přilepenýho broučka zevnitř na obrazovce !! můžu hodit foto jestli to pomůže ale nevim jestli tam bude něco vidět .. je asi 1,5mm dlouhý a tak 0.4 mm široký ono se to možná zdá jako prkotina ale ono to je dost vidět a furt mi tam sjížděj oči a NECHCI ho tam ! jde to rozebrat a nějak odstranit ? dík moc ;-)

to je ale zmacknute dokopy na stranach panela kovovou obrucou, neviem jak by sa tam dostal broucek (netvrdim ze je to nemozne, len sa mi to zda divne). A obal monitoru nemava ziaden dalsi kryt pred panelom (tiez nerozoberam vsetky monitory na svete ale nemalo by tam byt nic dalsie)

to je ale zmacknute dokopy na stranach panela kovovou obrucou, neviem jak by sa tam dostal broucek

Taky sem měl nějakýho šmejda v monitoru u ntb. Bylo mi to vysvětleno tak (samozřejmě až po tom co sem dodal videa s jeho existencí, jinak sem byl považován za vola :-) ), že se tam dostal již při výrobě displeje někde v Asii.
Vyřešeno v záruce výměnou celého víka ntb.

Obrazovka jde rozebrat ale je to riskantní, musí se dát pozor na všechny flexkabely a hlavně na panel, protože samostatný panel je velice křehký. Jinak taky se mi stalo že mi u NTB zapadl vlas dovnitř LCD (mezi LCD a podsvícení).

display je vyskládaný z panelu kterej má hladký povrch a mnoha folii, folie jsou k sobe doslova slepený púsobením eletrostatických sil, není tam absolutne žádna medzera kudy by tam neco mohlo vlezt

snad jediná teoretická možnost by byla, jedna folie funguje jako Freshnelova čočka a má tedy mírne vroubkovanej povrch, no ty vroubky mají hlobku tak v setinách milimetru, brouček tak malinkej nevím zda existuje a a zda by byl okem viditelnej, jedine že by tam vyrostl, čím by byl živenej netuším

Pokud tam brouk ale skutečne vlezl, display byl vadnej, nekterá folie byla zvlnená, display byl výrobní zmetek, reklamuj to

.... :puff:

jo to je mazec, nedávno jsem si takovéo brouka všimnul i na mém druhém monitoru. něco jsem instaloval a najednou koukám, že mi něco leze po obraze.. nejsem prase abych rozmačkával brouky na obrazovce, snažím se je odfouknout.. tak foukám a ono nic. tak jsem přišel na to, že byl vevnitř, nechápu jak se tam dostal a doufám, že jednou najde cestu zpět, protože mě moc nebaví koukat na obraz ve kterém čas od času cestuje malá černá tečka :-D

...btw chvíli jsem se ho snažil vystrnadit kurzorem myši, ale nemělo to žádný efekt.

Podla mna je to planovana invazia, co tak bezne sledujem si uz stvrty pripad na poradni s chrobakom v lcd. Povodne som si myslel, ze si robite srandu, ale uz vam to verim, takze vidim za tym spiknutie zlutaskov, ktori nam sem takto importuju kadejaku haved. Mozno je to chrobak-robot v alfa verzii, co spionuje takto cez monitor uzivatela.