Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC

Dobrý den, rád bych si koupil vysoce výkonný herní PC, který by mi vydržel (a dostačoval hlavně pro budoucí hry) alespoň pár let. Protože jsem se rozhodl do něj investovat nemalou částku, tak bych byl rád za odpovídající výkon a kvalitu. Po brouzdání po internetu jsem našel návrh následující sestavu http://www.czc.cz/70stkdk30oh1b8jri56i0kt0lb/sezna m a rád bych znal váš názor. Plus bych potřeboval k němu doporučit nějáký kvalitní herní monitor. Děkuji za odpovědi

Tady jsem ti něco udělal, máš tam i docela slušnej monitor, je to asi za 55 000, ale i s monitorem a hodně let ti na tom pojednou nejovější kalby. Kdybych na to měl, běžim si to hned koupit. (nemáš tam mechaniku, protože mi jejich výběr moc neříká). http://www.czc.cz/eilljnalq6geq8g5tk6f21nig3/sezna m

Ten monitor není vyloženě herní, na opravdu kvalitní herní monitor si připrav víc jak 10 000. Zkus třeba tohle, nebo můžeš zkusit nějakou ASUS ROG předraženou šílenost :-)

http://www.czc.cz/philips-brilliance-272g5djeb-led -monitor-27/154960/produkt?q-category-id=cd6rkloco 0hqu9mdn1jo3hr707

Jsou to hi-end věci a všechno je zaručená kvalita.

Jasně! Třeba ten kolotoč místo výše doporučované skříně od Lian LI, když už SSD, pak rozhodně Crucial a ne Ťamťung, pak k čemu WD Velociraptor?! Ta zbytečná svářečka je také úžasná a Scyte rozhodně nevyrábí lepší chladiče než Noctua, natož Thermalright! Z toho jen ten monitor je přijatelný.
Pozn.: jezekhifi vytvořil celkem obstojnou sestavu + ten Dell a "Je to!"

Tak udělej vlastní, dokonalou sestavu, moc rád se podívám a něco přiučím, ale hledat, co bys kde doporučil a nakonec řekneš většinou jen značku, to vypovídá o tom, že rád kritizuješ ostatní a nechceš, abys je kritizovat nemusel...

Shrnutí této opět "povedené" taškařice -
(Pánové dotaz není v sekci Pokec!)

Ani jeden slušný komplexní návrh, jen snaha jak utratit peníze hlava nehlava, nesmyslné nápady, rady a dohadovačky.
Je vidět, že u většiny nejde o jejich prachy, svojí neznalostí a využití HW jsou schopný splácat cokoliv jen aby se zviditelnili.

Má toto cenu? Má to poradna zapotřebí? To, to opravdu nikomu nevadí?

Vadí, ale jak říkáš, nejsou to jejich peníze a jejich inteligence je na tak nízké úrovni, že nedomýšlí následky. Je mi jedno, jestli je to tazatelův mokrý sen, však není ničí povinnost mu něco navrhovat či radit, ale když už, tak by to mělo mít úroveň, což zde neplatí.

"jezekhifi" dal slušný návrh s Xeonem, proti kterému nic nemám, jen asi se "utopil" v podivných návrzích "Usermatora" a jeho "hi-end věcí", což jsem nedokázal vydržet.
Patvar "nějáký" zarputile užíval jeden Troll na "zive", takže neočekávám opravdový zájem a také se neprojevil. Takže se ani nedivím, k čemu to sklouzlo.

No možná ti připadá jako blbost, ale mě ne.
Pokud bych takový návrh dělal, tak bude opravdu komplet = krabice s OS + ten monitor, takže ten návrh moc komplet není.
Navíc vůbec nevidím důvod cpát drahou HD R9 290x k jednomu FullHD monitoru a to vše proto abych se přiblížil k té ceně/limitu.
(ono to je právě o tom zmíněném HW jeho skutečném využití a ceně/výkonu)

M-Pole OS tam je monitor mu byl doporučen. Já nevím, ale vypadá to tak, že nevíš, že existují hry na které je i 290X krátká! Např. Crysis 3 na 1920x1080 full nastavení včetně vyhlazování hran atd, a máš problém, že na to stačí tak tak.
Nemluvě o rozlišení 1920x1200 a víc. BF4, Wolfenstein: The New Order, Bioshok infinite atd to platí také.
Pokud hraješ strategie tak tam ten výkon fakt není potřeba.