Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC

Dobrý den, rád bych si koupil vysoce výkonný herní PC, který by mi vydržel (a dostačoval hlavně pro budoucí hry) alespoň pár let. Protože jsem se rozhodl do něj investovat nemalou částku, tak bych byl rád za odpovídající výkon a kvalitu. Po brouzdání po internetu jsem našel návrh následující sestavu http://www.czc.cz/70stkdk30oh1b8jri56i0kt0lb/sezna m a rád bych znal váš názor. Plus bych potřeboval k němu doporučit nějáký kvalitní herní monitor. Děkuji za odpovědi

Shrnutí této opět "povedené" taškařice -
(Pánové dotaz není v sekci Pokec!)

Ani jeden slušný komplexní návrh, jen snaha jak utratit peníze hlava nehlava, nesmyslné nápady, rady a dohadovačky.
Je vidět, že u většiny nejde o jejich prachy, svojí neznalostí a využití HW jsou schopný splácat cokoliv jen aby se zviditelnili.

Má toto cenu? Má to poradna zapotřebí? To, to opravdu nikomu nevadí?

No možná ti připadá jako blbost, ale mě ne.
Pokud bych takový návrh dělal, tak bude opravdu komplet = krabice s OS + ten monitor, takže ten návrh moc komplet není.
Navíc vůbec nevidím důvod cpát drahou HD R9 290x k jednomu FullHD monitoru a to vše proto abych se přiblížil k té ceně/limitu.
(ono to je právě o tom zmíněném HW jeho skutečném využití a ceně/výkonu)

M-Pole OS tam je monitor mu byl doporučen. Já nevím, ale vypadá to tak, že nevíš, že existují hry na které je i 290X krátká! Např. Crysis 3 na 1920x1080 full nastavení včetně vyhlazování hran atd, a máš problém, že na to stačí tak tak.
Nemluvě o rozlišení 1920x1200 a víc. BF4, Wolfenstein: The New Order, Bioshok infinite atd to platí také.
Pokud hraješ strategie tak tam ten výkon fakt není potřeba.