Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Email - problem

Dobrý,
mam taky problem s mail.komunikaciou.Po zapnutí PC asi 10 minut vyhadzuje chybu pri komunikacii s mail serverom, potom to naskoci a uz ide v pohode. Toto robi po kazdom zapnuti PC. S postovym serverom asi nebude problem lebo z toho isteho switchu idu aj ine PC a na nich to hned pracuje.Bude asi problem v tom PC, ale aky???

Teoreticky by to mohlo být tím, že máš nainstalovaný třeba nějaký antivir apod., který se po připojení k netu snaží zkontrolovat aktualizace. V té chvíli se připojení věnuje tomuto a nejde přijmout pošta...

Tohle mi dělá Avast, ale rozhodně se nejedná o minuty, spíš tak o 2 - 3 sekundy...