Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripojeni dalsich dvou pocitacu...

dobry den situacy vypada asi takto, momentalne jsem pripojen prez wi-fi, antena-AP-Sitova karta(v mem pc),kdybych si dokoupil neco takoveho edimax BR-6216Mg a vrazil to mezi AP a Sitovou kartu dokazal bych k tomu pripojit dalsi pc bezdratove, plus to moje...dekuji

Pokud nebude pátrat, tak nepozná. Každopádně mu do toho nic není, pokud to používate pro svou vlastní potřebu. To zařízení se bude navenek chovat jako jakékoliv jiné koncové zařízení. Pokud chcete či musíte zachovat stejnou MAC adresu, použijete v routeru tzv. klonování MAC adresy a vložíte si tam svou stávající (ne všechna zařízení to podporují).

Levnější je např. Edimax BR-6204WG. Zda je dobrý, to netuším.

edit: Z těch levných stojí možná za povšimnutí D-Link DI-524.

Osobne mam s D-linky ne moc dobre zkusenosti, ale to je jen muj nazor,
vyzkousene a bezproblemove mam CCaC WA-2204A (cca 40 nasazenych) a pro par pocitacu v somaci siti slape v pohode i ten Edimax (ono to ma v podstate stejny vnitrek, vsechno je to postavene na Realteku, lisi se to jen firmwarem)