Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripojeni dalsich dvou pocitacu...

dobry den situacy vypada asi takto, momentalne jsem pripojen prez wi-fi, antena-AP-Sitova karta(v mem pc),kdybych si dokoupil neco takoveho edimax BR-6216Mg a vrazil to mezi AP a Sitovou kartu dokazal bych k tomu pripojit dalsi pc bezdratove, plus to moje...dekuji

Osobne mam s D-linky ne moc dobre zkusenosti, ale to je jen muj nazor,
vyzkousene a bezproblemove mam CCaC WA-2204A (cca 40 nasazenych) a pro par pocitacu v somaci siti slape v pohode i ten Edimax (ono to ma v podstate stejny vnitrek, vsechno je to postavene na Realteku, lisi se to jen firmwarem)