Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit PC

Zdarec, mám problém. Trochu jsem se vrtal v počítači (upevnňoval jsem nový větrák). A po zapnutí mě začalo pc zlobit. Počítač jako by pulsuje. Diodky na se na sekundu rozsvítí a zhasnou, stejně tak i zdroj. Větrák ve zdroji zvýší otaáčky a sníží, zvýší a sníží, zvýší a sníží. Každá tahle část trvá asi 1,5 vteřiny. A vypadá to jako, když se pc zapne, hned zase vypne a pak se snaží zase nahoidt. A to pořád do kola. Zdroj přitom trochu kvílí. Tochu píská. Zkoušel jsem připojit zdroj ke starší základovce a ta se normálně rozjela. Zdroj byl potichu a všechno OK. Ale když připojím zdroj k mojí novější (K7VZA rev3.0, Athlon XP 1800+, 512MHz), tak mi počítač takto pulsuje a vůbec se nenahodí. Potřeboval bych vědět, jestli je to slábým zdrojem, základovkou, nebo sem jen něco špatně zapojil. Dík

Co presne si robil co si odpajal a co pripajal a co menil?
Mohol by tam byt nejaky skrat alebo si nieco nezapojil alebo zapojil zle, alebo sa povytiahol nejaky kabel. Ak ten zdroj predtym s tou doskou fungoval tak nemoze byt zrazu slaby.
... ak si menil CPU vetrak, tak zapojil si ho do spravneho konektora (CPU fan)? Skus vytiahnut (staci konektor) to co je tam teraz nove.

Jenom jsem k procesoru připojil větší větrák. Myslím že to asi bude tím zdrojem. Asi se se mno loučí, protože menší napětí (starší deska) zvládá, ale to hle je na něj asi moc. Přeci jenom je to 250W. A to nevím jestli stačí pro tohle pc (K7VZA rev3.0, Athlon XP 1800+, 512MHz, HDD 80 GB, TNT 32MB s větráčkem, televizní karta Winfast a síťovka). Možná ho přetěžuju a stačí si koupit 300W nebo 350W zdroj. Ne?

Skus si najprv pozicat moze byt aj vadna ta "nova" doska. Zdroje sa dnes snad vyskytuju aspon jeden v kazdej vacsej miestnosti :-D joke Ak nemas ziadnu sancu prist na 20 minut k nejakemu zdroju, tak ok, kup.

P.S. prip. vezmi cele PC k predajcovi od ktoeho mas tu dosku nech tam skusi zapichnut nejaky iny zdroj, ak to pojde kupis zdroj ak to nepojde tak rovno vyreklamujes dosku :))