Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit PC

Zdarec, mám problém. Trochu jsem se vrtal v počítači (upevnňoval jsem nový větrák). A po zapnutí mě začalo pc zlobit. Počítač jako by pulsuje. Diodky na se na sekundu rozsvítí a zhasnou, stejně tak i zdroj. Větrák ve zdroji zvýší otaáčky a sníží, zvýší a sníží, zvýší a sníží. Každá tahle část trvá asi 1,5 vteřiny. A vypadá to jako, když se pc zapne, hned zase vypne a pak se snaží zase nahoidt. A to pořád do kola. Zdroj přitom trochu kvílí. Tochu píská. Zkoušel jsem připojit zdroj ke starší základovce a ta se normálně rozjela. Zdroj byl potichu a všechno OK. Ale když připojím zdroj k mojí novější (K7VZA rev3.0, Athlon XP 1800+, 512MHz), tak mi počítač takto pulsuje a vůbec se nenahodí. Potřeboval bych vědět, jestli je to slábým zdrojem, základovkou, nebo sem jen něco špatně zapojil. Dík

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Větrák jsem odpojil a jiný zdroj nemám, takže budu asi muset koupit zdroj.
Robert 24.01.2007 13:39
Robert
Skus si najprv pozicat moze byt aj vadna ta "nova" doska. Zdroje sa dnes snad vyskytuju aspon jeden… poslední
MM.. 24.01.2007 13:51
MM..

Skus si najprv pozicat moze byt aj vadna ta "nova" doska. Zdroje sa dnes snad vyskytuju aspon jeden v kazdej vacsej miestnosti :-D joke Ak nemas ziadnu sancu prist na 20 minut k nejakemu zdroju, tak ok, kup.

P.S. prip. vezmi cele PC k predajcovi od ktoeho mas tu dosku nech tam skusi zapichnut nejaky iny zdroj, ak to pojde kupis zdroj ak to nepojde tak rovno vyreklamujes dosku :))

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru