Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc. jde o tablet

Dobrý den vlastním doma 2 kusy tabletu model - flytouch 8 32GB (čína)

Mám problém s přehráním firmware. Přehrát ho umím atd. ale hlavní problém je v tom že po přehrání tablet funguje třeba 2-3 dny a opět se sekne , při zapnutí naskočí opět jen úvodní logo a nic víc .

když jsem vyzkoušel jiné firmware, to zase funguje ale tase je problém že nenačte celkovou paměť interní SD a ukazuje málo místa .

četl jsem mnoho článků o tom to modelu , bojuji s tím už půl roku a na nic nemůžu přijít . Vyzkoušel jsem mnoho verzí firmware ale pouze 2 chytnou že se nastartuje . Nevím si už rady . možná mám stále špatné firmware nebo nevím co udělat aby se to za chvíli neseklo s tím úvodním logem nebo druhá varianta seknutí je že načítá dokola nápis android taky až do vybití baterie .

Prosím vás jestli máte někdo s tímto nějaké zkušenosti prosím o pomoc .
vkládám fotky ( otevřeného tabletu kde je model napsaný . a seknuté logo po firmware atd .

Koupil jsem to na aliexpress a když jsem žádal pomoc od prodejce ,tak žádná odpověď . nevím co mám dělat děti mají tablety k ničemu .

děkuji za odpověď

firmware které tam bylo při nákupu fungoval v pořádku přes půl roku , potom e sekl ( tím že při zapnutí načítal stále dokola logo android a nedostalo se to do menu )

tak jsem si o tom přečetl stáhl firmware a zkoušel jsem . Problém je v tom že to firmware možná není originál ,ale nevím kde ho sehnat :(

existuje možnost s funkčního tabletu vytáhnout firmware co tam je ?? jde to nějak , kamarád si ho zakoupil se mnou pro děti a ten mu stále funguje

děkuji za rady a odpovědi

Podle mě s tím moc nic nenaděláš. Dle mého názoru bude problém v desce, tam tyhle problémy většinou vznikají.

Příště bych pro děti volil raději nějaký tablet od známějšího a hlavně ověřeného výrobce. Jako příklad uvádím Gogen. S jejich tablety mám pozitivní osobní zkušenost.

Na Tvém místě bych se pokusil kontaktovat prodejce s odvoláním na první email, který jsi psal a žádal o vrácení peněz.

taky bych rád ale peníze mě nevrátí , ani se mnou nekomunikují . podle mě to není špatná deska , ale proste jen firmware které nemůžu sehnat .

říkám kolega mám stejný a funkční firmware uvnitř - kdyby to šlo s jeho tabletu dostat firmware a dát do mého tak to bude v pořádku myslím ,ale jak ?????

V povodnom firmware ste skusili sa dostat do factory reset? Su to vnorene aplikacie ktore sa nacitaju len v pripade servisneho zasahu. Stare Nokia telefony mali cudesne kombinacie na odblokovanie telefonu, pristup k diagnostike pamatate, *365# ci ake presne boli neviem uz si napamatam. Podobne nastroje ma kazde android zariadenie. Vacsina cinskych tabletov ma samozrejme "factory reset aj v operacnom systeme android" Settings > BackUp > Factory data reset. Len co z tabletom ked nenacita ani operacny system?

Prave pre Vas su nasledujuce riadky:
1. "Soft Reset" teda restart telefonu > dlho asi 15 sekund podrzat tlacidlo off/on az kym nepocitite 3 x vibrovanim znamenie ze tablet sa resetoval. Pozor pri obycajnom vypnuti vacsinou tablet len zavibruje 1 x. Ak telefon/tablet nema upozornenie vibrovanim, alebo je vypnute skuste aj tak, !!!drzat nie stlacit!!! tlacidlo off/on aj viac ako 15 sekund po pusteni by sa malo zjavit logo android

2. "Hard reset" teda tvrdy restart telefonu/tabletu > presne ten isty postup ako predosly popis, ALE (velke ale) po znameni ze telefon sa soft resetol stlacit tlacidlo "volume down" teda "ubrat hlasitost". Vacsinou je to ten blizsie k tlacidlu off/on. Pozor na niektorych telefonoch/tabletoch je obratena funkcia pridania hlasitosti. Teda treba vyskusat obe moznosti. (Naozaj to nemoze byt lahsie pretoze vacsina telefonov/tabletov ma 3 hardverove tlacidla) jeden je off/on, druhy je volume up, treti je volume down.

3. Po stlaceni nasledovnej kombinacie to zbadate ze ste sa dostali do factory settings/tovarenskych nastaveni. Na obrazovke sa zjavi jednoduche rozhranie, vacsinou s textom/fontom a moznostami

3.a Reset to factory settings (pozor vymaze Vam vsetky data, pamat kontaktov, aplikacie, widgety) v podstate sa resetne ako by opustil fabriku v China
3.b Soft reset (aplikacie ostanu, kontakty ostanu, widgety tiez, vymaze len data ktore neboli ulozene teda zabudnute otvorene aplikacie)
3.c Rozne testy (Perform all test, Screen test, Ram test, Camera test, Microfone test, Wifi test, Network test, Capture test) vysledkom je pass/fail

Navod moze obsahovat neuplne/nepresne informacie preto Dajte vediet ci som pomohol, nieje zaco :)