Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou mi některé windows aktualizace

Čus nejde mi windows update už delší dobu ale začíná mě to štvát po zapnutí PC se mi aktualizuje windows ale pokaždé najde chyby :
service registration is missing or corrupt
chyba 0x80070057(2014-8-03-T-03-41-58o) služby windows
Komponenty kryptografických služeb nejsou registrovány
Tyto 3 chyby mi to neustále háže

Jediná věc, co zpomaluje Windows (kromě virů, spywaru či adwaru), jsou programy automaticky spouštěné po startu systému, toolbary, doplňky a podobná svinstva. Ty si ošéfuješ pomocí msconfig (součást Windows). Toolbary a doplňky v prohlížečích si ohlídáš přes správu doplňků u příslušného prohlížeče.
Stahovat můžeš kolik chceš, to Ti systém nezpomalí. Dokonce můžeš i instalovat jako o závod a zpomalení se nebude konat - ovšem při té instalaci:
1. musíš vědět, co přesně instaluješ, tedy nenechat instalaci na doporučené konfiguraci, ale zvolit uživatelskou konfiguraci a případný balast přibalený k programu vůbec nepovolit instalovat. POkud přece něco projde, zlikviduješ to odinstalací.
2. musíš si ohlídat, zda součástí programu nejsou různé autoupdatovače a zrychlovače, které se nacpou do automatického spouštění po startu systému. Ty zlikviduješ buď v nastavení příslušného programu nebo je odstraníš pomocí toho msconfig.
A ještě bych dodal
3. nesmíš instalovat cracky, protože je k nim v 99,99% přibalen nějaký spyware, trojan či podobné svinstvo.
4. pokud systém funguje, nedrbat do ovladačů (tj. neshánět neustále nejnovější verze ovladačů). Ovladače nehnijí ani časem neztrácí na výkonu.

ale když jsem si týden nečistil počítač tak se mi sekal byl pomalý ale když jsem ho pročistil jel rychle bez lagů.

maže ti to temp soubory. že by tě to po týdnu zpomalovalo, se mi nechce věřit.
jinak jsou tyto kriplčističe na hovno, stejně jako atrapa pro instalatérské neumětely "Driver booster"
ale systém nefunguje tobě, tak tomu asi rozumíš líp.