Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PlazmaTV

Czus poradi nekdo nejakou plazmovou tv 107cm po 32tisic? Moc tomu nerozumim, tak kdyz k tomu i neco napisete budu rad.

LCD se jistě z mnoha důvodů vyplatí, ale nemůžu si pomoct - na plazmu se mi kouká jasně líp (podotýkám, že ji nemám). Vždycky se už nechám skoro přesvědčit těma teoretickejma kecama, ale když se pak zajdu na vytoužené LCD podívat do krámu, okolní plazmy jsou prostě pro běžné účely (sledování tv a filmů) lepší.
Jasně, proti gustu žádnej dišputát... u LCD mi zkrátka připadá, že každá nedokonalost obrazu výsledný dojem natolik zhnusní, že výsledek je většinu času vyloženě nepříjemnej: i když je obraz teoreticky košer, vypadá to ošklivěji než na klasické CRT televizi. Naprotitomu na plazmách je obraz vždycky na pohled příjemnej; proto mi pro sledování televize a non-hd filmů připadají plazmy o dost lepší. Koneckonců člověk se na to chce dívat, ne si pročítat parametry, ne?
Btw docela se mi za ty prachy líbí DetailPage.asp
Anebo co si myslíte o DetailPage.asp ?

U nas na SK bez teraz nejaka reklamna akcia kde nejaka firma dala 500 plaziem do obchodov, pump nakupnych centier a pod.
Tie plazmy su 36" alebo 40" a hoci je to znacka panasonic ten obraz je proste hrozny a strasne blika. Najprv som si myslel ze je to chyba kabelaze ale blika kazda plazma ktoru som doteraz videl na pumpe v centre alebo inde.

Já jsem asi půl roku (teda jen občas, když jsem měl kdy - systematický útok na obchody to nebyl) vybíral jestli LCD nebo plazmu. Faktem je, že třeba plazma Philips má v obchodě nádherný obraz - ale syčáci tam pouštějí HDTV. Na nromální vzduch to ukazuje podstatně hůř. Stejně je to s LCD. Když do ní pustějí HDTV, tak je obraz jak řemen. Nakonec jsem koupil LCD Sony Bravio 1 metr široký. Jsem spokojen. Má v sobě od přírody i DVB-T. Chytám tady už jen digi a obraz je vynikající, akorát ho nesmírně kazí mizerná kvalita programové skladby :-).