Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PlazmaTV

Czus poradi nekdo nejakou plazmovou tv 107cm po 32tisic? Moc tomu nerozumim, tak kdyz k tomu i neco napisete budu rad.

Já jsem asi půl roku (teda jen občas, když jsem měl kdy - systematický útok na obchody to nebyl) vybíral jestli LCD nebo plazmu. Faktem je, že třeba plazma Philips má v obchodě nádherný obraz - ale syčáci tam pouštějí HDTV. Na nromální vzduch to ukazuje podstatně hůř. Stejně je to s LCD. Když do ní pustějí HDTV, tak je obraz jak řemen. Nakonec jsem koupil LCD Sony Bravio 1 metr široký. Jsem spokojen. Má v sobě od přírody i DVB-T. Chytám tady už jen digi a obraz je vynikající, akorát ho nesmírně kazí mizerná kvalita programové skladby :-).