Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Při načítání windows se pc restartuje

Dobrý den.
Zakoupil jsem si nový počítač z czc.cz

Vše je správně zapojeno. Spustím pc, zobrazí se "zotavení systému windows z chyb". Na výběr mám nouzový režim, nouzový režim se síti, nouzový režim s příkazovým řádkem, poslední známá konfigurace (pokročilé) a spustit systém běžným způsobem. Ať si vyberu co chci tak při spouštění systému Windows se asi po 1-2 sekundách sám pc automaticky restartuje. Když jsem dál nouzový režim tak se načítali soubory ze systému a ke konci to taky hodilo restart počítače. Zkoušel jsem vložit instalační cd windows pro opravu, napíše se mi že opraveno a stejně nic. Zkoušel jsem jít do biosu a zakázat automatické restartování. Sekundu po zobrazení spouštění systému windows se mi zobrazila modrá smrt. Viz příloha. Zkoušel jsem odpojit baterku biosu, odpojit všechny kabely a nechat jen pro monitor, napájení, klávesnici a myš. Stejně to nepomohlo. 2 Harddisky i jiný hdd jsem zkoušel a také nešly spustit. Na jiném pc ovšem fungují tak jak mají, tak že v nich závada nebude. Zapnul jsem tedy jiný hdd do jiného počítače, pripojil svůj Hdd a zkontroloval avastem. Byli tam 4 viry, žádný v systému. I tak můj pc stále nešel a dělal to samé.

Obsah pc je tento: Asus Z97-P Intel Z97, Intel core I5-4590, Msi R9 280x gaming 3g, Crucial Ballistix Tactical 8gb (2x4gb) ddr3 1600 a EVGA SuperNOVA 850G2 850w.

Harddisk, mechaniku a OS jsem nekupoval, mám vlastní. Harddisk mám tento: Western Digital WD10EADX-22TDHB0. Zkoušel jsem i tento: Western digital WD20EARX-00PASB0. OS mám Windows 7 Home premium 64bit na obou testovaných HDD.

Ano, oba zkoušené hdd jsou green

Původně jsem měl vybrán 650w ale od czc mi napsali že zdroj příjde tak za 3 týdny, možná i později.A na tomto zdroji je též 5 či 10 let záruka. Proto tato volba.

Na jiném pc jsem zapojil svůj hdd (+tam byl původní hdd ze kterého se bootovalo) a mohl jsem se normálně dostat je svý datům na svůj hdd. Tak jsem ten svůj hdd projel antivirem (avastem).

Tím jsem myslel že jsem nekupoval nový hdd ani OS když mám ještě hdd s win7 home premium 64bit ze starého pc.