Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr telefonu

ahoj všichni
Chci si koupit Smartphone ale nevím do který značky jít. Kterou značku preferujete a proč ?
já osobně si myslím že HTC je kvalita ale zas na druhou stranu poměr cena výkon nic moc ...

Samsunga jsem zavrhl, i když stále vlastním SII, ale jen díky CyanogenModu.

HTC se mi líbil asi jen M7. M8 je pro mě hrůza.

Poslední dobou přemýšlím nad G3, Z2 a Xiaomi Mi4 v evropské verzi (ale ještě uvidím jak si povede s foťákem atp)

Nelze to ale určit, každá cenová kategorie je jiná, tak spíš napiš cenu a dalo by se radit dál.

HTC je "nejlepsiů co se tyce SW/HW...zadny zasekavani atd...maj nejlepsi launcher kterej u telefonu bez cistyho androidu je.

Nevyhoda je ten fotak pac je to vazne kram...4Mpx jsou dost malo je to znat...a ten chip v tom je taky naprd...i SGSII foti lip...bohuzel

Řekni cenové rozhraní, nejde určit jaká značka vyrábí dobré telefony... Může například vyrábět telefony za 10000 KČ které jsou dobré, ale také za 5000 KČ které nestojí za nic na svou cenovou kategorii. Jinak Samsung a kvalitní konstrukce ? Samsung a kvalitní odladění ? To myslíš vážně nebo si z nás utahuješ ?

Krome aplikaci v customizaci, kazdemu treba nevyhovuje to, jak mu to vymysleli v MS, zatimco u Androidu mas krome zakladu jeste tisic dalsich grafickych rozhrani, vybere si opravdu kazdy, i kopie z WP se daji nalezt. :-)

Jeste je jedna skryta vyhoda, Android je open source a tudiz je vse navazne a nestane se ze ti ho nekdo ze dne na den odstreli. To se u Microsoftu uz jednou stalo, bylo WM6.5 a najednou ze dne na den Microsoft rekl, tak koncime a zacneme znovu. V tu chvili uz nikdo neaktualizoval aplikace pro WM, nikdo nevytvoril zadnou novou, proste MS zavrel kram a bylo vymalovano, podruhe uz bych teda system od MS nechtel, kdyz to udelali jednou, kdo mi zaruci, ze to neudelaji znovu.
A to vubec nemluvim o tom, ze novy podle MS cool system WP7 byl neuveritelnej porod, nic horsiho jsem v zivote nevidel. Tim MS ziskal spatnou povest a to, ze to ve WP8 napravili uz 96% potencionalnich zakazniku nezajima.

Ja mam iphone 5s a som s nim nad mieru spokojny.(kvalitna konstrukcia,stabilita, skveli OS,rychlost,...atd)Byt tebou tak by som do nicoho ineho nesiel...ked som mal androida tak som mal neustale reklamacie lebo mi telefon bud neustale zamrzal alebo sekal...a to som mal minimalne 3druhy - takze androidy sa mozu ist vipchat s tou svojou nestabilitou

ano kvalita, neseká se (+ 100% kontabilita mezi softwarem a hardwarem)ale když vidím co mají v sobě a kolik za to chtěj docela se zasměji takže v podstatě platíš převážně za firmu a ne za ten telefon ... možná že jejich OS snižuje HW na vše ale taky možná prostě a jednoduše v něm nic není ... když se umíš o android starat taky se nebude sekat a nebo jít a koupit si např HTC ty se nesekají a to díky jejich software