Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký mám typ PCI slotu?

Zdravím všechny,
Mám základní desku GigaByte GB 8I915ME-GL, S-775, i915GL, DualDDR, 2xSATA, 2xATA100, 8xUSB2.0, mATX, a nikde nemohu zjistit jaký má tato deska typ PCI slotu. Chci si koupit hybrid TV kartu a ty údajně většinou komunikují pouze s typem 2.3. Víte-li někdo co vlastně mám za typ PCI... help me please...Díky

Řešil jsem podobný problém, taky jsem kupoval hybridní kartu. Typ PCI jsem zjistil až po nainstalování programu Sandra, který ti udělá kompletní výpis počítače. Další zkušenost je, že na mém PCI 2.2 hybrid Pinnacle 310i fungoval velice nespolehlivě, ale hybrid od AverMedia chodí bez problémů (Pinnacle má v požadavcích 2.3 a AverMedia jej nepožaduje).
Nero