Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC zostava

Dobrý deň chcem si kúpiť nový PC, moja otázka je či budú komponenty pracovať spolu správne a aký zdroj mam k tomu kupiť. PC by mal byť určený na hranie a na normálne použivanie.

Základná doska: ASUS M5A97 R2.0 (ASUS M5A97 R2.0/ AMD 970/ AM3+/ 4xDDR3 1600MHz/ ATX)
Procesor: AMD FX-6300 (AMD FX-6300 VISHERA, 3.5GHz, 14MB, socket AM3+, 95W, BOX)
Grafika: MSI R9 270 GAMING 2G (MSI R9 270 GAMING 2G/ PCI-E/ 2GB GDDR5/ 2DVI/ HDMI/DP)
Ram: GEIL EVO LEGGERA 4GB DDR3 1600 (GEIL RAM DDR3 4GB 1600Mhz EVO LEGGERA (11-11-11-28)) s tým že neskor dokúpim ďalšiu 4GB
HDD: WD 1TB HDD Caviar Blue (WD 1TB HDD Caviar Blue/ WD10EZEX/ SATA600/ Interní 3,5"/ 7200RPM/ 64MB)
Odstránené odkazy na e-shop s pochybnými praktikami. (los)

šetří úplně všichni, nedávno jsem potkal podivně fungující Kingmax (funkční, ale hlásící na desce s Kabini jen polovinu kapacity), což je značka, se kterou jsem neměl doposud žádné problémy, a to ani s Kabini (které je obecně trochu vybíravější na paměti).