Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD vypalovačka nečte prázdná média

prosim vas mam problem dneska jsem si chtěl něco vypalit a prazdné cd nebo dvd mi mechanka nenačte ale když tam dam dvd nebo cd a na něm něco je tak mi to rozjede nevím čím to je jestli něco ještě potřebujete nebo víte čim to je jak mi napište dik

Korektura nadpisu. (anarchist)

to se hadate nebo mi sdělujete problem myslim že jste uplně mimo myslíte že takove otázky jako jeloti to předtím by neřek ani píp protože to je blbost nebo to že kde to spouštím určitěne ne v píp ale ve vypalovačce to by ste měli vědět daval jsem tu jenom zkoušky jak dokážete odpovědět protože jsem zakládal svoji poradnu a vaše odpovědi jsou na bodě mrazu ani jedna odpověď nebyla taková ktera by mi pomohla takže vaši poradnu jsem vůbec nevyužil a nejsem sam:-)

po uživateli "bo", který tajil že mu vadí zobrazení title a chtěl to vypínat ve windows, je to za víkend druhý podařený thread

pro pana grigu: tuším časopisy "jak na počítač" nebo "počítač pro každého" mají taky svoji poradnu, a bez zákeřných dotazů nechápavého okolí. akorát si vem tlumočníka, no.

Použiju Hostův citát, jak bylo výše zmíněno:

Jaká otázka, taková odpověď.

....
jako zkus si to po sobě trocha přečíst jo ono sice na pravopisu nezáleží a intrepunkce je taky buřt jako jo jako nechápu že to nechápeš já ti nestojím za prdeló a nevidim na monitor a do hlavy teprva ne a když nám nechceš prozradit kde máš problémy tak se nediv že ti to nikdo nevysvětlí no prostě jsme tady všichni strašně mizerní senzibilové a podfukáři co si na jasnovice jen hrají tak sem ti to nandal