Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skladani pc bios

Ahoj lidičky Když si poskládám novy PC nastavuje se i něco v biosu kromě bootování aby to první načítalo HDD a nebo DVD? ve všech návodech co jsem našel nikde o tom nebyla žádná zmínka a pokud se něco v biosu nastavuje tak co? a co se stane pokud to nastaveny nebude? děkuji za informaci

jsu v tomhle totiž začátečním sotva jsem se naučil skládat PC a ještě nemám zkušenosti co a jak se v biosu musi nastavit když se pc poskláda a co by se stalo kdyby se v biosu třeba nic nenastavilo jen to bootovaní?