Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Android Kontakty+

Zdravím, mám problém s aplikací Kontakty+ (https://play.google.com/store/apps/details?id=com. contapps.android&hl=cs). Když se pokusím přidat nový kontakt, vyhodí nesmyslnou hlášku "Nebyla nalezena aplikace pro tuto akci". Ta samá hláška vyskakuje, když se pokusím ve file manageru otevřít mp3 soubor, přestože mám v mobilu alespoň tři aplikace, které mp3 otvírat umí. Jak zařídit, aby přestal blbnout a prostě přidal kontakt? Mnoho díků.

Spravovat aplikace
Když rozklikneš aplikaci, sjedeš dolů, tak je tam talčítko Vymazat výchozí nastavení

Je to něco jako asociace souboru ve Windows, kdy určíš, ve které aplikaci se daný soubor otevírá.
Suvisí to s dotazem, kdy po instalaci nové asplikace na správu kontaktů se tě systém zeptá, v jaké aplikaci kontakt otevřít, ty máš možnost pouze jednou nebo vždy