Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje statické směrovaní (w2008r2)

Dobrý den,

Pracuji na jednom projektu do školy a mam velký problem s naprosto zakladní věcí. Mám takový pocit, že mi nefunguje statické(ani dynamické směrovaní). Je to ve wmvare za použití custom networks. Myslím, že bude lepší když jsem rovnou přiložím obrázek.

Obrázek: bmUdev5

Na servru by nemělo být níc dalšího kromě směrovaní.
(btw. Vmnet2 klient je taky server. Ale bez ničeho. Tohle měl být jen test)

Moc děkuji za odpověd.

Ty fotky těch IPv4 rout jsou samozřejmě špatně. Pro koncové body nemají smysl a pro centrální server jsou obráceně (a Učkový routovací záznam se pro lokální síť vytváří automaticky, není třeba jej definovat zvláště).

Máš na serveru povolený routing?