Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nv4_disp, STOP 0x000000EA

WinXP, nahrávání filmu z digitální televize (dvb-t). Najednou modrá smrt způsobená souborem nv4_disp a chyba:

Ovladač zařízení uváznul v nekonečné smyčce.
STOP 0x000000EA (0x82052020,0x820F1518,0xBACE7CBC,0x00000001)

Na netu jsem našel tohle, ale zatím jsem to nepoužil: index.php

Ovladače mám originální od výrobce, jde o notebook Asus A6JC a grafiku nVidia GeForce Go 7300.

Nemáte nějakej tip, jak do budoucna předejít stejnýmu problému?

Pavel

teplotu disku ti ukazuje třeba crystaldiskinfo, nebo lepší diagnostický program.

jestli jsi ale po 6 letech našel tento dotaz, protože ti eventlog hlásí chybu nv4_disp, je buď nainstalovaná špatná verze ovladačů (pro "stolní" grafické karty místo notebukové), nebo se přehřívá prachem zacpaná grafika.