Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje aktualizace

Dobry den, mam novy notebook HP Probook 455(fox70ea#bcm) a chtel jsem jako jednu z prvnich veci aktualizovat z win 8 na win 8.1, pred tim jsem ale musel provest vsechny aktualizace tak jsem sel do windows update a dal najit aktualizace a bylo jich tam 92, nechal jsem vsechny zaskrtnuty a dal jsem aktualizovat, stahlo se to, aktualizovalo, potom to chtelo restartovat notebook, tak jsem dal restart a pak to konfigurovalo ty aktalizace.... mel jsem 98% a najednou hlaska "konfigurace aktualizaci windows se nezdarila, vraceni zmen, nevypinejte pocitac" tohle tam bylo asi 30 minut, zkousel jsem restart ale pokazdy tohle, zkusil jsem co jsem nasel na internetu a ted jsem zkusil pri zapinani dat F11 a obnovit system, byl tam jeden bod a to ten windows update, dal jsem tedy obnovit pred tou aktualizaci, ted cekam co z toho bude......prosim poradte co s tim, setril jsem si na ten notebook cele leto a ted tohle :( jeste napisu jak dopadlo obnoveni systemu

"konfigurace aktualizaci windows se nezdarila, vraceni zmen, nevypinejte pocitac" tohle tam bylo asi 30 minut, zkousel jsem restart

Tímhle postupem jste si ty Windows tak dodrbal, že bude nejlepší je rovnou komplet obnovit do továrního stavu.

Ja bych to rad do tovarniho nastaveni vratil, protoze notebook je naprosto novy a lisi se od tovarniho nastaveni snad jen stazenym google chromem, jenze kdyz jsem ho zkousel dat do tovarniho nastaveni tak to neslo, poradite mi, prosim, jak to pripadne udelat? Zatim se porad obnovuje system

Diky ted to podle toho delam, predtim to prave neslo ikdyz jsem to delal takhle, az po obnoveni to jde, dal jsem vratit do tovarniho nastavni vsechny jednotky a ted jsem na 21%, jde to docela pomalu....... potom az se to vrati do tovarniho nastaveni, jak mam udelat ty aktualizace, abych nemel stejny problem? Nekde jsem cetl ze to mam aktualizovat po mensich castech, treba po 10.

nic neaktualizuj, nech vše jak je, pokud ale prece jenom ze Store stáhneš instalator pro W 8.1 a necháš instalovat W 8.1 a v budoucnu provedeš obnovení z recovery, budeš zase na systemu jakej máš tedy na W8.

Nevypadá to na to, že funkce recovery je pro Tebe zbytečná. Spíš bych to videl opačne, zrejme ji použiješ ješte mnohokrát.

Na aktualizace se vybodni, k čemu Ti jako mají být pokud se tam chystáš instalovat jednu obrovitou "kumulatívni" aktualizaci "servis pack ", pro usery pojmenovaný jako Windows 8.1

... :puff:

Ja chtel aktualizovat na win 8.1, ale predtim jsem musel aktualizovat vse ve windows update, jinak to neslo ze store stahnout, takze kdyz vypnu vsechny aktualizace ve windows update (mam nastavenou automatickou aktualizaci), tak se nic nestane? Zatim jsem na 27% obnovy do tovarniho nastaveni, jak dlouho to asi jeste potrva?

Vraťte notebook to továrního nastavení pomocí recovery /tedy ne bod obnovení, ale kompletní recovery instalace/. Hned po zapnutí notebooku mačkat klávesu /např. u Asusu F9, u HP to může být jiná-je to napsáno v návodu k notebooku/,pak postupovat podle instrukcí na obrazovce a návodu. Když se píše "vracení změn, nevypínejte počítač", tak ho nevypínejte, ani po půl hodině:-).