Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přehrát hudbu z telefonu v autorádiu ?

Potřeboval bych radu co konkrétně použít, abych mohl poslouchat hudbu v autorádiu z telefonu. Autorádio nemá USB ani bluetooh a telefon mám XPERIA M. Nové radio se mi kupovat nechce a slyšel jsem něco o transmitteru se kterým nemám vůbec zkušenost na co případně při koupi zaměřit. Díky za radu.

pořebuješ něco takového klidně hledej jinde link přikládam jako první co jsem našel

http://aukro.cz/og15-transmitter-fm-mp3-mp4-usb-ja ck-transmiter-i4474807346.html

princip zařízení je velice jednoduchý. Pomocí audio kabelu propojíš telefon ze sluchátkové
zdířky s transmittrem na něm nastavíš frekvenci na které ma zvuk modulovat. Na radiu naladíš
frekvenci kterou si nastavil a posloucháš. Nic víc nic méně.

Transmittery su kvalitativne uplne napicu, kvalita zvuku tragedia a neustale rusenie hlavne v okoli miest kde neni takmer ziadna volna frekvencia apod alebo pocas cesty to 100x preladovat a clovek sa pri tom kdesi vydrbe do zvodidiel lebo nedava pozor.

Hladaj si googlom pre svoj konkretny model radia ze jak sa tam da pridat AUX vstup. Pre niektore radia staci uplne len kablik, niektore potrebuju elektroniku k tomu (krabicku s elektronikou co sa pripji zozadu na radio), zavisi od radia.